x Productafbeelding
Slide background

Wordt nu lid

van de

Moto guzzi club nederland

Slide background

Komende zomer

Houd de website in de gaten

Internationaal Moto Guzzi Treffen

Slide background

Heb je een leuk artikel

Stuur het door naar de redactie

info@redactie.nl

Slide background

het Openingstreffen

Houd de website in de gaten

Dagelijks bestuur

Het bestuur van de Moto Guzzi Club Nederland bestaat uit de volgende functies:

Voorzitter
Astrid Gommers | voorzitter@mgcn.nl | 0162-313113
Fazantenweg 30, 5106 RC Dongen

Vice-voorzitter
Wilko van der Vecht | redactie@mgcn.nl | 030-6039574

Secretaris
Bernad te Hennepe | secretaris@mgcn.nl | 06-10885658

Penningmeester
Miranda Ploos van Amstel - Raven | penningmeester@mgcn.nl | 0342-424467

Ledenadministratie
Paul Buijvoets | ledenadministratie@mgcn.nl | 0493-494448
Graag bellen tussen 19:00 uur en 21:00 uur.

Klassiekercommissie
Hans Bok | klassiekercommissie@mgcn.nl | 0418 - 552 739

Toercommissie
Maarten Ogg | detoercommissie@mgcn.nl | 06 - 4224 1891

Guzzishop
Mariette Buijvoets | deguzzishop@mgcn.nl | 0493-494448 en 06-15151700

Mediacommissie
Wilko van der Vecht | redactie@mgcn.nl | 030-6039574

Website

  • Algemeen
  • Wilko van der Vecht & Astrid Gommers
  • Contact

  • Forum & Database
  • Paul Minnaert
  • Contact

Guzzishop

MGCN

  • Secretaris
  • Bernad te Hennepe
  • Telefoon: 06-10885658
  • Contact

  • Moto Guzzi Club Nederland
  • Henri Dunantlaan 63
  • 3771XR Barneveld
  • KvK 40321134