x Productafbeelding
Slide background

MGCN

18 en 19 mei

Mega Motortreffen

Slide background

In 2019

weer de Landmark

meer informatie volgt

Slide background

Dit jaar gaan we naar

van 7 t/m 14 september

naar Tsjechie

Slide background

Kijk voor leuke

Moto Guzzi spulletjes

in de webshop

Dagelijks bestuur

Het bestuur van de Moto Guzzi Club Nederland bestaat uit de volgende functies:

Voorzitter
Astrid Gommers | voorzitter@mgcn.nl | 0162-313113
Fazantenweg 30, 5106 RC Dongen

Vice-voorzitter
Wilko van der Vecht | redactie@mgcn.nl | 030-6039574

Secretaris
Hans van der Koelen | secretaris@mgcn.nl | 06-23794272

Penningmeester
Miranda Ploos van Amstel - Raven | penningmeester@mgcn.nl | 0342-424467

Ledenadministratie
Paul Buijvoets | ledenadministratie@mgcn.nl | 0493-494448
Graag bellen tussen 19:00 uur en 21:00 uur.

Klassiekercommissie
Hans Bok | klassiekercommissie@mgcn.nl | 0418 - 552 739

Toercommissie
Maarten Ogg | detoercommissie@mgcn.nl | 06 - 4224 1891

Guzzishop
Mariette Buijvoets | deguzzishop@mgcn.nl | 0493-494448 en 06-15151700

Mediacommissie
Wilko van der Vecht | redactie@mgcn.nl | 030-6039574

Website

  • Algemeen
  • Wilko van der Vecht & Astrid Gommers
  • Contact

  • Forum & Database
  • Paul Minnaert
  • Contact

Guzzishop

MGCN

  • Secretaris
  • Hans van der Koelen
  • Telefoon: 06-23794272
  • Contact

  • Moto Guzzi Club Nederland
  • Henri Dunantlaan 63
  • 3771XR Barneveld
  • KvK 40321134